Мулімен (Mulimen)

основні фізико-хімічні властивості: прозора від злегка світло-жовтого досвітло-жовтого кольору рідина із запахом спирту етилового;

склад: 100 г препарату містять: Vitex agnus-castus D3 − 11,11 г,Cimicifuga racemosa D4 − 11,11 г, Ambra grisea D4 − 11,11 г, Hypericum perforatum D3 −11,11 г, Urtica urens D3 − 11,11 г, Sepia officinalis D8 − 11,11 г, Calcium carbonicumHahnemanni D8 − 11,11 г, Kalium carbonicum D4 − 11,11 г, Gelsemiumsempervirens D4 − 11,11 г;допоміжні речовини: спирт етиловий, вода очищена.Препарат містить 54% об. спирту етилового.1 мл препарату містить 21 краплю.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат регулюєнейрогормональну функцію жіночих статевих органів. Має спазмолітичну, седативнута знеболювальну дію.Дія препарату базується на активації захисних сил організму інормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального татваринного походження, які входять до складу препарату.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Передменструальний синдром, альгодисменорея,інші порушення менструального циклу, у т. ч. внаслідок приймання гормональнихконтрацептивів, передклімактеричний та клімактеричний синдроми, спастичнапараметропатія, мастопатія.

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим і дівчатампубертатного віку − по 10-20 крапель 3-5 разів на добу за 15-20 хвилин доїди або через годину після. Краплі розчинити у 10 мл води та випити, затримуючина кілька секунд у роті (можна не розчиняти, а одразу капати під язик). Угострих випадках приймати по 10 крапель кожні 30 хвилин протягом перших 2-3годин, потім перейти на вищезазначене дозування.Курс лікування − 4-12 тижнів.

Побічна дія. Не виявлена

.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. З урахуванням особливостейперебігу захворювання та стану хворого можна змінювати тривалість курсулікування та частоту прийому.Питання про доцільність застосування препарату, длярегуляції нейрогормональної функції жіночих статевих органів, вагітними тажінками, що годують груддю вирішується індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Флакон зберігати у зовнішній картонній пачці притемпературі від 15оС до 25оС.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Термін придатності – 5 років

Важлива інформація

Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Дещо

Опитування

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія
Гомеопатія
Фізіотерапія

Ще щось