Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б В Г Д Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М Н О П Р С :: Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З І Й К Л :: М Н О П Р :: С Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP