Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г Д :: Ж :: З І :: Й :: К :: Л М Н О :: П :: Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З І Й К Л М Н О :: П :: Р С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP