А :: Б В :: Г Д Ж З :: І Й К Л М :: Н О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Фітотерапія
Гомеопатія


SITE-MAP