Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В Г Д :: Ж З І :: Й К :: Л М Н О :: П :: Р :: С Т У Ф :: Х Ц Ч Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б В :: Г Д :: Ж :: З І :: Й :: К Л М :: Н О П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Фітотерапія
Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP