Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В :: Г Д Ж :: З І :: Й К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б :: В :: Г Д :: Ж :: З І Й К :: Л М :: Н О П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP