А :: Б В :: Г Д Ж :: З :: І Й К Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К Л :: М Н О П Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки

імет , індапамід індапрес іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось
Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP