Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І Й :: К :: Л :: М Н :: О П :: Р С :: Т У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д Ж З І :: Й К Л :: М :: Н О :: П :: Р С Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось