А :: Б :: В :: Г Д Ж :: З І Й :: К :: Л М :: Н :: О :: П Р С Т У Ф Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д :: Ж :: З І Й К :: Л :: М Н :: О :: П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP