А Б В Г Д Ж З І :: Й :: К :: Л М :: Н О П Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д Ж З І :: Й К :: Л М Н О :: П Р :: С Т У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Гомеопатія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP