А :: Б В :: Г Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д :: Ж З І Й К :: Л М Н О П :: Р С :: Т У Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо
імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP