А Б :: В :: Г :: Д :: Ж З :: І :: Й К Л :: М :: Н О :: П Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP