Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З І :: Й К Л М :: Н О П :: Р :: С :: Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К Л М :: Н :: О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP