Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д Ж З :: І Й К :: Л М Н О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо
імет індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Фітотерапія
Гомеопатія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP