А Б :: В Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л М Н :: О :: П Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д :: Ж :: З І :: Й К Л :: М Н :: О П Р С Т У Ф Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP