А Б В Г :: Д Ж :: З І :: Й К Л М Н О П :: Р С :: Т :: У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А :: Б :: В :: Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л :: М Н О П Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)