А Б В :: Г Д :: Ж :: З І Й К :: Л :: М :: Н :: О П Р С :: Т У Ф Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К Л М Н О :: П Р :: С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Гомеопатія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP