Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н О :: П Р С :: Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А Б В Г :: Д Ж З І :: Й К Л :: М Н :: О :: П Р :: С :: Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо

Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP