Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В Г :: Д Ж З І Й К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К Л :: М Н :: О :: П :: Р С Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)SITE-MAP