Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б В :: Г :: Д Ж З :: І Й К Л М Н :: О П Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І Й :: К :: Л :: М :: Н О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP