А :: Б В Г :: Д :: Ж З І :: Й К Л :: М Н О П Р :: С Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г Д Ж :: З І Й :: К Л М :: Н :: О П Р :: С Т У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби
ГомеопатіяSITE-MAP