А Б В :: Г :: Д Ж З :: І Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування Хімічні лікарські засоби Гомеопатія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP