Завантаження. Зачекайте
А Б В Г Д Ж З :: І :: Й :: К Л М :: Н :: О П Р С Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д :: Ж З І Й К Л М :: Н О П :: Р С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо
імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP