А Б В :: Г Д :: Ж З І :: Й К :: Л :: М Н :: О П :: Р С Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Хімічні лікарські засоби Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта


SITE-MAP