Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К Л :: М :: Н О :: П Р С :: Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д Ж З :: І :: Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р :: С Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет індапамід індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Ваші переваги: Фітотерапія
ФізіотерапіяSITE-MAP