Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г Д Ж :: З І Й К Л М Н О :: П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г :: Д Ж З :: І Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

Мітки

імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Фітотерапія Гомеопатія

Ще щось


SITE-MAP