Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г Д :: Ж З І Й :: К Л :: М Н О П :: Р С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В Г Д Ж З І :: Й :: К :: Л М Н О П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP