Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж З І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р С Т У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д Ж :: З :: І Й К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

Мітки

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Фітотерапія Гомеопатія
Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP