Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г Д :: Ж З І Й :: К :: Л М Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д :: Ж З :: І Й :: К :: Л М :: Н О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо Мітки імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP