А Б :: В :: Г Д :: Ж З І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А Б :: В :: Г Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М Н О :: П Р С Т :: У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо
імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія
Гомеопатія

Ще щось


SITE-MAP