А Б В Г Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П :: Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д Ж З І :: Й К Л М :: Н :: О П Р :: С Т У :: Ф Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Фітотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP