Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г Д Ж З І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги:

Фітотерапія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось


SITE-MAP