А :: Б В :: Г :: Д Ж :: З І Й К :: Л :: М Н :: О П Р С Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П Р С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Гомеопатія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось