Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л :: М Н :: О :: П Р :: С Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б :: В Г Д :: Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П Р :: С Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP