А Б В :: Г Д :: Ж З І Й К :: Л :: М :: Н :: О П Р :: С :: Т :: У Ф :: Х Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А Б В Г Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К Л М Н :: О П :: Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Гомеопатія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP