А :: Б В Г Д :: Ж :: З І Й К Л М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б В Г :: Д :: Ж З І Й К Л М Н :: О П :: Р :: С Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP