Завантаження. Зачекайте
А Б В Г :: Д :: Ж З :: І Й К :: Л М Н О П Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К Л :: М :: Н О П Р :: С Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось


SITE-MAP