Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г Д :: Ж :: З :: І Й :: К Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д :: Ж :: З І :: Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія
Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP