А Б :: В :: Г Д :: Ж :: З І Й К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г :: Д Ж :: З І Й :: К Л :: М :: Н :: О П Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта


SITE-MAP