А Б В :: Г :: Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л М :: Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й К Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги: Фітотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP