Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г Д Ж З І Й :: К Л :: М :: Н О П Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г Д :: Ж :: З І :: Й К Л М :: Н О :: П :: Р С Т У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP