А Б В Г Д Ж З І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л М Н :: О П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо
імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Гомеопатія Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP