Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г Д Ж З І Й К Л М :: Н О :: П :: Р :: С Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах. А :: Б В :: Г Д Ж З І :: Й К :: Л :: М Н О :: П Р :: С Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP