Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж З І :: Й К Л :: М :: Н :: О П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б :: В Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л М :: Н О П Р С Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP