Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й К Л :: М Н О П Р :: С :: Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г :: Д :: Ж З І Й :: К Л М Н О :: П :: Р :: С Т У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги: Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP