Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г :: Д Ж :: З І :: Й К Л М :: Н О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Гомеопатія Фізіотерапія

Ще щосьSITE-MAP