Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г Д Ж З І :: Й К Л :: М Н О :: П :: Р С Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д Ж З :: І Й :: К Л М Н О П Р :: С Т У :: Ф Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія


SITE-MAP