А Б В Г Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л :: М Н :: О П :: Р :: С :: Т У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б :: В Г Д :: Ж :: З І Й К :: Л :: М :: Н :: О П Р :: С :: Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Опитування
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP