Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О П Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г Д Ж З :: І :: Й К Л :: М Н :: О П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок. Дещо

імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Фітотерапія

Ще щось


SITE-MAP