Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І Й :: К Л :: М :: Н О :: П :: Р :: С Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г :: Д Ж З І Й К :: Л :: М :: Н О П Р :: С Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось
Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP